Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Sokółkach

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Sokółkach - Klasa TRZECIA

SAMORZĄD KLASOWY:
1. Amelia Sakowska
2. Kacper Klonowski

RADA RODZICÓW:
1.Justyna Trocka
2. Lucyna Dąbrowska
3. Agnieszka Jurewicz

Wychowawca

Wanda Obuchowska

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Religia kl. 3 Mariusz Luberecki
08:55 - 09:40 edukacja informatyczna Dorota Rydzewska
09:50 - 10:35 Wychowanie fizyczne Joanna Sobczak
10:45 - 11:30 edukacja polonistyczna kl. 3 Renata Piechowska
11:45 - 12:30 edukacja matematyczna kl. 3 Renata Piechowska
12:35 - 13:20 zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 3 Renata Piechowska

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 edukacja społeczna kl. 3 Renata Piechowska
08:55 - 09:40 edukacja informatyczna kl. 3 Dorota Rydzewska
09:50 - 10:35 Wychowanie fizyczne kl. 3 Joanna Sobczak
10:45 - 11:30 edukacja polonistyczna kl. 3 Renata Piechowska
11:45 - 12:30 edukacja matematyczna kl. 3 Renata Piechowska
12:35 - 13:20 zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 3 Renata Piechowska

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 edukacja muzyczna kl. 3 Renata Piechowska
08:55 - 09:40 edukacja techniczna kl. 3 Renata Piechowska
09:50 - 10:35 edukacja polonistyczna kl. 3 Renata Piechowska
10:45 - 11:30 Język angielski kl. 3 Ewelina Szóstkiewicz
11:45 - 12:30 edukacja matematyczna kl. 3 Renata Piechowska
12:35 - 13:20 zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 3 Renata Piechowska

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 edukacja plastyczna kl. 3 Dorota Rydzewska
08:55 - 09:40 Wychowanie fizyczne kl. 3 Joanna Sobczak
09:50 - 10:35 edukacja matematyczna kl. 3 Renata Piechowska
10:45 - 11:30 edukacja polonistyczna kl. 3 Renata Piechowska
11:45 - 12:30 edukacja polonistyczna kl. 3 Renata Piechowska
12:35 - 13:20 zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 3 Renata Piechowska

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Religia kl. 3 Mariusz Luberecki
08:55 - 09:40 edukacja przyrodnicza kl. 3 Wanda Obuchowska
09:50 - 10:35 edukacja polonistyczna kl. 3 Renata Piechowska
10:45 - 11:30 edukacja matematyczna kl. 3 Renata Piechowska
11:45 - 12:30 zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 3 Renata Piechowska